Zwoleń - Garbatka - Kozienice - Konstancin Jeziorna - Warszawa
Ostatnia aktualizacja rozkładu: 29.03.2021r
Zwoleń, ul.Moniuszki
4 30
A,
a,
d
6 00
1-6,
a,
d
12 30
1-6,
a,
d,
g
15 30
5,
7,
a,
d,
g
Zwoleń 01
4 32
A,
a,
d
6 02
1-6,
a,
d
12 32
1-6,
a,
d,
g
15 32
5,
7,
a,
d,
g
Strykowice Górne
4 34
A,
a,
d
6 04
1-6,
a,
d
12 34
1-6,
a,
d,
g
15 34
5,
7,
a,
d,
g
Andrzejówka
4 36
A,
a,
d
6 06
1-6,
a,
d
12 36
1-6,
a,
d,
g
15 36
5,
7,
a,
d,
g
Wilczowola
4 38
A,
a,
d
6 08
1-6,
a,
d
12 38
1-6,
a,
d,
g
15 38
5,
7,
a,
d,
g
Policzna 07
4 39
A,
a,
d
6 09
1-6,
a,
d
12 39
1-6,
a,
d,
g
15 39
5,
7,
a,
d,
g
Policzna Urząd Gminy
4 41
A,
a,
d
6 11
1-6,
a,
d
12 41
1-6,
a,
d,
g
15 41
5,
7,
a,
d,
g
Policzna PGR
4 43
A,
a,
d
6 13
1-6,
a,
d
12 43
1-6,
a,
d,
g
15 43
5,
7,
a,
d,
g
Policzna Parcela
4 45
A,
a,
d
6 15
1-6,
a,
d
12 45
1-6,
a,
d,
g
15 45
5,
7,
a,
d,
g
Garbatka-Letnisko
4 47
A,
a,
d
6 17
1-6,
a,
d
12 47
1-6,
a,
d,
g
15 47
5,
7,
a,
d,
g
Bogucin
4 51
A,
a,
d
6 21
1-6,
a,
d
12 51
1-6,
a,
d,
g
15 51
5,
7,
a,
d,
g
Śmietanki NŻ
4 54
A,
a,
d
6 24
1-6,
a,
d
12 54
1-6,
a,
d,
g
15 54
5,
7,
a,
d,
g
Kociołki NŻ
4 55
A,
a,
d
6 25
1-6,
a,
d
12 55
1-6,
a,
d,
g
15 55
5,
7,
a,
d,
g
Aleksandrówka NŻ
4 58
A,
a,
d
6 28
1-6,
a,
d
12 58
1-6,
a,
d,
g
15 58
5,
7,
a,
d,
g
Kozienice, ul.Radomska NŻ
4 59
A,
a,
d
6 29
1-6,
a,
d
12 59
1-6,
a,
d,
g
15 59
5,
7,
a,
d,
g
Kozienice, ul.Warszawska/Sienkiewicza
5 00
A,
a,
d
6 30
1-6,
a,
d
13 00
1-6,
a,
d,
g
16 00
5,
7,
a,
d,
g
Kozienice, ul.Warszawska TESCO
5 01
A,
a,
d
6 31
1-6,
a,
d
13 01
1-6,
a,
d,
g
16 01
5,
7,
a,
d,
g
Kozienice, ul.Warszawska ZS
5 02
A,
a,
d
6 32
1-6,
a,
d
13 02
1-6,
a,
d,
g
16 02
5,
7,
a,
d,
g
Kozienice 01 NŻ
5 03
A,
a,
d
6 33
1-6,
a,
d
13 03
1-6,
a,
d,
g
16 03
5,
7,
a,
d,
g
Łuczynów NŻ
5 06
A,
a,
d
6 36
1-6,
a,
d
13 06
1-6,
a,
d,
g
16 06
5,
7,
a,
d,
g
Chinów NŻ
5 08
A,
a,
d
6 38
1-6,
a,
d
13 08
1-6,
a,
d,
g
16 08
5,
7,
a,
d,
g
Nowa Wieś NŻ
5 09
A,
a,
d
6 39
1-6,
a,
d
13 09
1-6,
a,
d,
g
16 09
5,
7,
a,
d,
g
Świerże Górne NŻ
5 11
A,
a,
d
6 41
1-6,
a,
d
13 11
1-6,
a,
d,
g
16 11
5,
7,
a,
d,
g
Ryczywół
5 16
A,
a,
d
6 46
1-6,
a,
d
13 16
1-6,
a,
d,
g
16 16
5,
7,
a,
d,
g
Przydworzyce
5 19
A,
a,
d
6 49
1-6,
a,
d
13 19
1-6,
a,
d,
g
16 19
5,
7,
a,
d,
g
Bożówka
5 21
A,
a,
d
6 51
1-6,
a,
d
13 21
1-6,
a,
d,
g
16 21
5,
7,
a,
d,
g
Magnuszew „Park”
5 25
A,
a,
d
6 55
1-6,
a,
d
13 25
1-6,
a,
d,
g
16 25
5,
7,
a,
d,
g
Grzybów NŻ
5 28
A,
a,
d
6 58
1-6,
a,
d
13 28
1-6,
a,
d,
g
16 28
5,
7,
a,
d,
g
Wilczkowice
5 30
A,
a,
d
7 00
1-6,
a,
d
13 30
1-6,
a,
d,
g
16 30
5,
7,
a,
d,
g
Żelazna
5 32
A,
a,
d
7 02
1-6,
a,
d
13 32
1-6,
a,
d,
g
16 32
5,
7,
a,
d,
g
Gruszczyn
5 34
A,
a,
d
7 04
1-6,
a,
d
13 34
1-6,
a,
d,
g
16 34
5,
7,
a,
d,
g
Mniszew 03
5 37
A,
a,
d
7 07
1-6,
a,
d
13 37
1-6,
a,
d,
g
16 37
5,
7,
a,
d,
g
Mniszew 01
5 40
A,
a,
d
7 10
1-6,
a,
d
13 40
1-6,
a,
d,
g
16 40
5,
7,
a,
d,
g
Ostrówek NŻ
5 43
A,
a,
d
7 13
1-6,
a,
d
13 43
1-6,
a,
d,
g
16 43
5,
7,
a,
d,
g
Góra Kalwaria, ul.Pijarska
5 56
A,
a,
d
7 26
1-6,
a,
d
13 56
1-6,
a,
d,
g
16 56
5,
7,
a,
d,
g
Konstancin Jeziorna, Grapa
6 09
A,
a,
d
7 39
1-6,
a,
d
14 09
1-6,
a,
d,
g
17 09
5,
7,
a,
d,
g
Warszawa, Wilanów
6 21
A,
a,
d
7 51
1-6,
a,
d
14 21
1-6,
a,
d,
g
17 21
5,
7,
a,
d,
g
Warszawa, Św. Bonifacego
6 25
A,
a,
d
17 25
5,
7,
a,
d,
g
Warszawa, Mangalia
6 26
A,
a,
d
17 26
5,
7,
a,
d,
g
Warszawa, DS. Riviera
6 32
A,
a,
d
8 02
1-6,
a,
d
14 32
1-6,
a,
d,
g
17 32
5,
7,
a,
d,
g
Warszawa, Centrum
6 34
A,
a,
d
8 04
1-6,
a,
d
14 34
1-6,
a,
d,
g
17 34
5,
7,
a,
d,
g
Legenda
A - kursuje od poniedziałku do piątku
S - kursuje w dni szkolne
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
d - nie kursuje 26.XII, oraz 1.I
g - nie kursuje 24.XII
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele